1

Kontakt

Aadress: 
Pargi tee 4, Ilmatsalu alevik, Tartu, Tartumaa 61401, reg. number 75015433 

  

Direktor 
Inga Väikene
Telefon: +372 518 9872
Inga.Vaikene@lepatriinula.ee

 

Õppealajuhataja ja tugiteenuste koordinaator
Liina Järvsoo
Telefon: +372 527 9692
Liina.Jarvsoo@lepatriinula.ee

 

Majandusjuhataja
Taimi Õunapuu
Telefon: +372 5303 9677
Taimi.Ounapuu@lepatriinula.ee

 

Liikumisõpetaja  
Rita Mägi
Rita.Magi@lepatriinula.ee

  
Muusikaõpetaja  
Lia Piir
Lia.Piir@lepatriinula.ee

Sotsiaalpedagoog
Liis-Marii Võik (lapsehoolduspuhkusel)


Eripedagoog
Liina Järvsoo
Liina.Jarvsoo@lepatriinula.ee

Logopeed
Marin Jõgi  
Marin.Jogi@lepatriinula.ee  
 

Tugiisik: Ragne Paenurk

Kokad: Reelika Rannamäe ja Einike Põld  

Söögitoa perenaine: Tiiu Sults 
 
Maja perenaine: Maivi Linnas