1

Töötajad

Direktor 
Inga Väikene
Telefon: 5189872
inga@lepatriinula.ee

Õppealajuhataja 
Valve Voites
Telefon: 5279692
valve@lepatriinula.ee

Majandusjuhataja
Taimi Õunapuu
Telefon: 53039677
taimi@lepatriinula.ee

Tervishoiutöötaja
Aino Suvi 
aino@lepatriinula.ee 
 
Liikumisõpetaja  
Jeanne Smirnov 
jeanne@lepatriinula.ee  
 
Muusikaõpetaja  
Jana Käär 
jana@lepatriinula.ee   
 
Logopeed
Marin Jõgi  
marin@lepatriinula.ee  
 
Eripedagoog  
Liina Järvsoo  
eripedagoog@lepatriinula.ee 
 
TRIIBUTRIINU - triibutriinu@lepatriinula.ee  
Telefon: 56373958

Õpetajad: Aget ja Evelin
Õpetaja abi: Riin  

PILVETRIINU - pilvetriinu@lepatriinula.ee   
Telefon: 53511895

Õpetajad: Kadri ja Helerin  
                   Sigrid (tööleping peatatud) 
Õpetaja abi: Marina

LILLETRIINU - lilletriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 56136410

Õpetajad: Egle ja Mari
Õpetaja abi: Imbi

RÕÕMUTRIINU - roomutriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 56143626

Õpetajad:  Anu ja Katrin
Õpetaja abi: Renata

KAISUTRIINU - kaisutriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 53247258
Õpetajad: Vieno ja Marit
Õpetaja abi: Sirje

TÄPITRIINU - tapitriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 53589962

Õpetajad: Eliina ja Doris
Õpetaja abi: Agnes  

ÕNNETRIINU - onnetriinu@lepatriinula.ee 
Telefon:  56745816 
Õpetajad:  Jessica ja Kristina  
Õpetaja abi:  
  
PÄIKESETRIINU - paikesetriinu@lepatriinula.ee  
Telefon:  53547179
Õpetajad: Eleri ja Eliis  
Õpetaja abi: Monika  
                       Monica (tööleping peatatud)

Kokad: Kaidi ja Brigitta  
Reelika (tööleping peatatud)  

Maja perenaine: Tiiu

Majahoidja: Tiiu