1

Töötajad

Direktor 
Inga Väikene
Telefon: 5189872
inga@lepatriinula.ee

Õppealajuhataja 
Valve Voites
Telefon: 5279692
valve@lepatriinula.ee

Majandusjuhataja
Taimi Õunapuu
Telefon: 53039677
taimi@lepatriinula.ee

Tervishoiutöötaja
Aino Suvi 
aino@lepatriinula.ee 
 
Liikumisõpetaja  
Jeanne Smirnov 
jeanne@lepatriinula.ee  
 
Muusikaõpetaja  
Jana Käär 
jana@lepatriinula.ee   
 
Logopeed
Marin Jõgi  
marin@lepatriinula.ee  
 
Eripedagoog  
Liina Järvsoo  
eripedagoog@lepatriinula.ee 
 
TRIIBUTRIINU - triibutriinu@lepatriinula.ee  
Telefon: 56373958

Õpetajad: Aget Astmäe ja Evelin Pärn
Õpetaja abi: Riin Kullasepp

PILVETRIINU - pilvetriinu@lepatriinula.ee   
Telefon: 53511895

Õpetajad: Kadri Ääremaa ja Helerin Traat
                   Sigrid Kapp (tööleping peatatud) 
Õpetaja abi: Regina Tšitšuk  
                      Monica Talts (tööleping peatatud)

LILLETRIINU - lilletriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 56136410

Õpetajad: Egle Müürsepp ja Mari Männapsoo
Õpetaja abi: Imbi Lomp

RÕÕMUTRIINU - roomutriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 56143626

Õpetajad:  Anu Rannamets ja Katrin Kivisild
Õpetaja abi: Renata Järvekald

KAISUTRIINU - kaisutriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 53247258
Õpetajad: Vieno Rjabova ja Marit Kermas
Õpetaja abi: Sirje Sepik

TÄPITRIINU - tapitriinu@lepatriinula.ee 
Telefon: 53589962

Õpetajad: Eliina Ots-Lomp ja Doris Liivak
Õpetaja abi: Agnes Krõlov

ÕNNETRIINU - onnetriinu@lepatriinula.ee 
Telefon:  56745816 
Õpetajad:  Jessica Vainaru ja Kristina Karu
Õpetaja abi: 
  
PÄIKESETRIINU - paikesetriinu@lepatriinula.ee  
Telefon:  53547179
Õpetajad: Eleri Saarik ja Eliis Unuks
Õpetaja abi: Monika Tenno
                       

Kokad: Kaidi Tugedam ja Reelika Laan  
Söögitoa perenaine: Tiiu Sults
Maja perenaine: Maarja Ahja

Majahoidja: Tiiu Alep